Projektowanie
OPAKOWANIA, POS, LOGOTYPY, IDENTYFIKACJE

Projekt opakowania to jeden z najważniejszych elementów sprzedaży, to pierwszy wzrokowy kontakt Klienta z produktem dlatego szata graficzna powinna spowodować, ze zechce po niego sięgnąć. Opakowanie to wyróżnik ale również informacje co się w nim mieści.

Jesteśmy specjalistami i wiemy jak łączyć te dwa elementy by zachęcić Klienta do zakupu.

System identyfikacji wizualnej to pierwsze, podstawowe informacje o firmie, jej produktach i wizerunku towarzyszącym jej na rynku.

Mamy doświadczenie i wiedzę jak zaprezentować firmę, poczynajac od stworzenia logotypu, użyciu odpowiedniej kolorystyki, kreacji graficznej opakowania aż po materiały reklamowe skutecznie wspierające ten wizerunek oraz sprzedaż produktową.

Profesjonalnie i kompleksowo tworzymy systemy identyfikacji wizualnej w tym projekty opakowań z przygotowaniem pod wydruk, projekty katalogów, folderów, ulotek i wszelkich materiałów reklamowych.

 

Studio
SESJE ZDJĘCIOWE

Posiadamy własne studio fotograficzne zaprojektowane pod sesje produktowe z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu.

W pełni wyposażona kuchnia umożliwia nam obróbkę produktów spożywczych na miejscu, dzięki temu przyspiesza to znacznie cały proces produkcyjny.

Dodatkowo współpracujemy ze stylistami z branży gastronomicznej.

Wykonujemy sesje zdjęciowe zarówno produktowe jak również aranżacje, zdjęcia plenerowe, zdjęcia wnętrz.

 

Produkcja
MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH, STANDÓW, MEBLI

Posiadamy własne zaplecze projektowe, które jest w stanie dostosować pomysł do wymagań miejsca, czasu, sposobu i budżetu Państwa promocji. Pomysły zamieniamy w efektowne i oryginalne materiały reklamowe.

Naszą ofertę charakteryzują konkurencyjne ceny i brak minimalnych nakładów – możemy wykonać nawet 1 sztukę.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi od projektu graficznego (wizualizacja) poprzez prototypowy wzór, a po akceptacji gotowy produkt.

Posiadamy własną bazę projektów, które możemy dostosować do Państwa produktów lub też możemy wykonać materiały reklamowe z Państwa projektu.

Szczegółowych informacji udzielamy po indywidualnych konsultacjach.

Wykonujemy wydruki poligraficzne: druk offsetowy, solwentowy, reklamy na pojazdach, projekt + wykonanie na samochodzie.

Produkujemy formy użytkowe związanie z reklamą i wyposażeniem wnętrz jak np: meble, standy, stoiska, i wiele innych.

 

Projektowanie przemysłowe
FORM UŻYTKOWYCH ORAZ WNĘTRZ

Od projektu zależy bardzo wiele, nawet projekt zwykłego regału sklepowego powoduje że konsument inaczej patrzy na produkt na nim umieszczony.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywaliśmy w kraju i poza nim, mamy możliwość zaoferowania Państwu szerokiej gamy rozwiązań, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży Państwa produktów.

Projektujemy formy użytkowe związanie z reklamą i wyposażeniem wnętrz, np: meble, standy, stoiska, aranżujemy wnętrza, wykonujemy wizualizacje 3D. A na samym końcu jesteśmy w stanie wyprodukować zaprojektowaną formę.

 

Programy lojalnościowe
OPRACOWANIE PROGRAMÓW LOJALNOŚCIOWYCH

Prowadzimy kompleksowe działania reklamowe skierowane zarówno do konsumentów, jak i klientów biznesowych. Realizujemy programy lojalnościowe, programy pro-sprzedażowe i programy motywacyjne skierowane do dystrybutorów, detalistów oraz pracowników firm.

W ostatnich latach zrealizowaliśmy kilka programów pro-sprzedażowych skierowanych do partnerów biznesowych naszych Klientów. Każdy z tych projektów mówił o pieniądzach, ale nie bezpośrednio. Staramy się komunikacji marketingowej nadać ciekawy motyw przewodni, który zainteresuje odbiorców i zmotywuje ich do pracy dla osiągnięcia określonego celu – najczęściej sprzedażowego, ale również zwiększenia wydajności, poprawy jakości, itd. Współpracujemy również z firmami w zakresie organizacji wyjazdów motywacyjnych dla firm i oprawy graficznej programów pro-sprzedażowych i lojalnościowych jak i całych rozwiązań informatycznych.

Dzięki takim działaniom po całej akcji programu sprzedaż drastycznie wzrasta – co daje nam bardzo duża satysfakcję jak i oczywiście firmie dla której to wykonaliśmy.